Fotogaléria


17.3.2024 Dnes prekrásne vystúpenie detí zo Szuš Báhoň pri výročnej schôdzi Jednoty dôchodcov Báhoň. Deti hrali úžasne!!! Gratulujeme a tešíme sa z nich, ako krásne napredujú :)


7.2.2024 ďalší krásny triedny koncertík z triedy pani učiteľky Marty McCauley (flauta) a pána učiteľa Filipa Cindrića (klavír)-!!prekrásne výkony!! gratulujeme účinkujúcim a ich rodičom, že ich podporujú v tak zmysluplnej veci ako je láska k umeniu :) :)


6.2.2024 Koncert žiakov z triedy pani učiteľky Vandy Slávikovej (klavír) a pani učiteľky Perly Majerovej (husle). Krásne výkony a treba podotknúť-ako vidno na fotkách- všetci hrali spamäti!!! Paraaada gratulujeme účinkujúcim, naozaj máme radosť :)


29.1.2024 interný koncert žiakov z triedy pani učiteľky Dianky Jakušovej, Mariána Skácela a Petra Virgoviča :) Krásne výkony VAŠICH šikovných detí! Veľká gratulácia účinkujúcim tešíme sa :) 


17.12.2023 Dnešný koncert bol famózny priatelia! Prvý koncert SZUŠ Báhoň dopadol na jednotku! Blahoželáme všetkým účinkujúcim, veeeeľmi sa z nich tešíme, parádička :)26.10.2023 Nádherný, dojímavý, krásny a plný emócií ❤️😇🤗🥰😘🤩😎😍🙏.Taký bol náš PRVÝ koncert Súkromnej základnej umeleckej školy Báhoň v DSS Báhoň. Máme neskutočne šikovných a nadaných žiakov- vaše deti 🙏😘🥰🤩😎Za dva mesiace fungovania našej zuš sme nacvičili a odohrali takmer hodinových program, WAU 🤩😎Sme nesmierne radi, že sme dnes spoločne ponúkli umenie tam, kde sa jeseň dotýka života...Gratulujeme účinkujúcim a tešíme sa na ďalšie vystúpenia 🥰😘🙏💖✊🙂

10.5.2023 Sme pre deti ZŠ Báhoň usporiadali krásny výchovný koncert v spolupráci so Štátnym konzervatóriom v Bratislave :) Deti boli nadšené! Mnohé z nich videli prvý krát naživo nástroj ako trúbka, trombón, saxofón, tuba. Deti zo ZŠ Báhoň boli skvelé! Reagovali veľmi pozitívne, čo nás nesmierne teší :) Sme radi, že sme im priblížili umenie na ich domácej pôde :)


Milí priatelia, umenia chtiví zanietenci, kamaráti, drahé deti! Máme pre vás super správu, že sen sa stáva pomaly, ale isto skutočnosťou a my ohlasujeme a zdvorilo vás všetkých pozývame na zápis detí do našej novej ZUŠ Báhoň! Dňa 3.5.2023 v stredu od 15,00-18,00 v ZŠ Báhoň sa vidíme! Pre bližšie info, otázky, nápady, návrhy nás prosím neváhajte kontaktovať mailom, telefonicky, fb správou, komentom a pod  :)